Архив за день: 2020/10/20

Про підсумки роботи закладу над методичною темою

Серпнева конференція 2020 - Відділ освіти Рахівської районної державної  адміністрації  З метою підвищення ефективності освітнього процесу, його результативності, педагогічний колектив школи протягом 2015-2020 років працював над реалізацією науково-методичної теми «Формування висококомпетентної особистості учасників навчально-виховного процесу на основі удосконалення їх інформаційної культури та впровадження інноваційних технологій». Робота над науково-методичною темою була розподілена на чотири основних етапи: підготовчий, теоретичний, практичний, узагальнюючий. Кожний із цих етапів роботи має свій зміст і групу заходів, спрямованих на вирішення визначених завдань, які  передбачають запровадження нетрадиційних форм педагогіки, пошук оригінальних методів викладання, конструювання нового досвіду на основі досягнень передового педагогічного досвіду, перевірки його ефективності.

До Міжнародного дня захисту прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Головна мета цього дня — торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. З цієї нагоди для учнів 3-А класу була проведена гра «Права людини понад усе» . Лейтмотивом стали слова : «Ти — людина, значить маєш права. «Під час роботи діти розширили знання про права, обговорювали порушення прав у житті казкових героїв, наводили власні приклади, малювали малюнки, що ілюструють права людей.