Archive Октябрь 15th, 2020

Козацькому роду нема переводу

15 Октябрь, 20:30, by lvlad

IMG-d50f2ad1c2e6601353b35b4d62b48c98-V    15 жовтня на шкільному майданчику відбувся захід «Супер-козак»,  у якому взяли участь учні 5-А класу. Метою заходу було розширити знання учнів про запорізьких козаків, їх традиції, побут, звичаї, розвивати фізичні якості та виховувати шанобливе ставлення до запорожців. У результаті восьми конкурсних завдань команди» Стріла» та «Патріоти» здобули однакову кількість балів. Найбільше учням сподобався конкурс «Перетягування канату», який в результаті і став вирішальним, бо дозволив команді «Патріоти» наздогнати супротивників і зрівняти рахунок. Тож знову перемогла дружба, єдність та козацький гарт!

Служба порозуміння: досвід, перспективи

15 Октябрь, 20:14, by lvlad

20201008_095910    Особливості організації діяльності служб порозуміння закладів освіти в сучасних умовах розглядали в рамках онлайн-зустрічі  їх керівники.  Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 8 жовтня 2020 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.  Відповідно до підписаного у травні 2020 року Президентом України Указу «Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі» одним із дієвих інструментів його створення визначено відновні практики, що дозволяють ефективно вирішувати спірні питання, конфлікти в учнівському середовищі, тим самим попереджаючи насильницькі способи в їх розв’язанні, сприяючи формуванню взаємної поваги.

І знову — канікули! Бережімо себе

15 Октябрь, 19:57, by lvlad