Archive Сентябрь 18th, 2020

Здрастуй, «Колосок»

18 Сентябрь, 14:47, by lvlad

изображение_viber_2020-09-17_17-51-51    Цього тижня учні 3-Б класу приєдналися до величезної когорти природолюбів, ставши учасниками Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок». Через тривалий карантин цей конкурс — особливий. Адже завдання діти виконували вдома, а результати оцінювали самостійно. Кожен учасник отримав яскравий сертифікат і подарунковий блокнот.
Метою проведення Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» є активізація пізнавальної діяльності учнів, розвиток дослідницьких здібностей, винахідництва, залучення дітей до читання та роботи з інформацією. Даний проєкт спрямований на формування освітнього середовища, в якому може проявитись і розвинутись обдарованість дитини.
Третьокласники з нетерпінням чекають на наступну зустріч з «Колоском», яка відбудеться 26 листопада. Приєднуйтесь!                                                                                                                                 Я.Дидишко, класовод