Archive Сентябрь 15th, 2020

Підведено підсумки

15 Сентябрь, 14:46, by lvlad

20200914_081647«Здоров’я кожної людини – це його багатство» — під таким девізом пройшов  Тиждень фізичної культури і спорту у закладі.  Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення  здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.  Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.  Протягом тижня спортивні змагання об’єднали кращих представників учнівства з обраних видів спорту.