Archive Июнь 1st, 2020

Що робить мене щасливою: Аня Коровніченко

01 Июнь, 22:56, by lvlad

Іще вітання: вони щасливі!!!

01 Июнь, 22:50, by lvlad

З святом, дорогі діти! З днем захисту дітей!

01 Июнь, 22:37, by lvlad

З Днем захисту дітей 2020 Україна - привітання в картинках і ...        «День захисту дітей», «День дітей», «Дитячий день» — свято в різних  країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 року. Цього дня Декларація прав дитини закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню. У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, бо посмішка дитини – найкраще та найцінніше для кожного.  Сьогодні  ще більше хочеться докласти зусиль, щоб серця наших вихованців відчули тепло. Педагогічний колектив школи вітає із цим святом! Бажає миру, здоров’я,  любові, радості .  До Дня захисту дітей на шкільному ЮТУБі (до речі, підписуйтеся, нас багато) був запущений челендж «Що робить мене щасливим». Запрошуємо до перегляду!