Archive Май 31st, 2020

Обласний онлайн-семінар для вчителів трудового навчання

31 Май, 23:12, by lvlad

29 травня на базі СОІППО відбувся обласний онлайн-семінар для вчителів трудового навчання «Організація професійної підготовки на уроках трудового навчання». Коренева І. В., методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу вчителів трудового навчання та детально зупинилася на особливостях організації професійної підготовки на уроках трудового навчання, що сприяє інтеграції ключових і предметних компетентностей. У ході роботи методист ознайомила вчителів трудового навчання із головними завданнями закладів загальної середньої освіти з забезпечення професійного самовизначення учнів, критеріями вибору професії.
Під час вебінару з доповіддю виступив Грудинін Б.О., декан факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, доктор педагогічних наук, доцент «Реалізація міжпредметних зв’язків на уроках трудового навчання»                                                                                                  У роботі семінару взяли участь  Івахнова О.М. та Бардецький О.А., вчителі трудового навчання  школи