Archive Май 29th, 2020

Із закінченням!!! Лунає останній дзвоник!!!

29 Май, 13:54, by lvlad

В українських школах пролунав останній дзвоник » Профспілка ...    Життя яскраве, цікаве та непередбачуване, і часто воно вносить у нашу буденність свої корективи. Карантин в усьому світі, змусив нас привчатись до нової форми навчання. І тому 2019-2020 навчальний рік, ми закінчуємо дистанційно. От скінчились уроки, скінчилось навчання, розставання надходить нам час.  І звучать найщиріші і милі вітання й побажання найкращі для Вас.

Інструктаж безпечної поведінки під час літніх канікул

29 Май, 13:44, by lvlad

Шановні батьки!                                                                                                                                               Не залишайте дітей без нагляду! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.