Archive Май 28th, 2020

Челендж «What makes you happy?»

28 Май, 10:00, by lvlad

картинка 1 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Воно було засноване 70 років тому, в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини.

ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та дистанція

28 Май, 09:57, by lvlad

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.

Відповідний проект рекомендацій винесений для громадського обговорення та набуде чинності після його затвердження.