Archive Май 15th, 2020

15 травня — ДЕНЬ СІМ’Ї

15 Май, 08:24, by lvlad

IMG-3db8ef8001c98de3307eb448329fce5e-VЩорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families). Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році, усвідомлюючи роль сім’ї в житті суспільства.  З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я — джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь. У День сім’ї прийнято вітати своїх близьких красивим віршем чи листівкою, обійняти і поцілувати своїх батьків.

Відзначаємо День сім’ї

15 Май, 06:49, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.15 травня відзначається ДЕНЬ СІМ’Ї. Готуючись до цього свята учні 2-А класу взяли участь у грі «Квітчел». Цю гру започаткували у 2015 році діти та батьки м. Одеси. КВІТЧЕЛ – це квітка чеснот людини . За формою КВІТЧЕЛ нагадує незабудку. Гасло гри: Мир, рід, родовід! Діти разом з батьками виготовили квітку чеснот, вписуючи на пелюстки найкращі, на їхню думку, якості людини.
Збирайте і ви квіти Квітчел, об’єднуйся із дітьми України у прагненні миру. Підтримуйте генофонд людяності своєї держави!