Archive Май 13th, 2020

Попередимо екологічну катастрофу

13 Май, 23:27, by lvlad

 Світлина від Оксани Ивахнової.      Щороку людство виробляє понад 5 трильйонів поліетиленових одноразових пакетів. За даними ООН, щохвилини у світі використовують приблизно 10 мільйонів пластикових пакетів. Одна українська сім’я у середньому використовує 15 пакетів за один похід до супермаркету. А для того, щоб один такий пакетик розклався, потрібно іноді до тисячі років. Питання: «А чим же замінити пакети?» Вихід є. Це багаторазові мішечки. Учні школи долучилися до проєкту і виготовили вже понад дві сотні мішечків з тканини для використання у побуті.
#мішечок #мішечокSRW #schoolrecyclingworld https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

13 Май, 23:16, by lvlad

 ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня    Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня. Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій. «Міністерством освіти було оприлюднено сценарії завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію. Тобто ми проводимо зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня», — сказала Мандзій.

1