Archive Май 10th, 2020

Онлайн зустріч з представниками відділу інституційного аудиту

10 Май, 09:02, by lvlad

изображение_viber_2020-05-08_14-17-39   Управління Державної служби якості освіти у Сумській області  відповідно Перспективного плану проведення інституційних аудитів в закладах загальної середньої освіти на 2020-2029 роки в межах своєї компетенції запропонувало педагогічним працівникам нашого закладу взяти участь в онлайн зустрічах (з використанням платформи ZOOM)  з представниками відділу інституційного аудиту щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якостіосвіти та проведення інституційного аудиту. Запропонована інформація виявилася цікавою та корисною.

10 травня — день МАМИ

10 Май, 08:10, by lvlad

изображение_viber_2020-05-09_09-25-41  Кожному відомо, що немає на землі ближчої та ріднішої людини, ніж мама. Із перших хвилин життя ми оточені її теплом і турботою, ділимося з нею своїми таємницями і враженнями і розраховуємо на повну підтримку з її боку. Моя мама — найкрасивіша, найдобріша, наймиліша на світі, тому що вона МОЯ мама!

До Дня Пам’яті і примирення

10 Май, 07:48, by lvlad

изображение_viber_2020-05-08_13-05-34    День Пам’яті і примирення, День Перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.
Карантин в Україні триває вже два місяці. Він уже змусив сидіти вдома на Великдень і в перші травневі вихідні. На жаль, не стало виключенням і цьогорічна знаменна 75-річниця великої Перемоги. Але не залишився осторонь вшанування загиблих у роки війни учнівський та педагогічний колективи школи. Низка традиційних патріотичних заходів відбулася онлайн.
У класних колективах відбулися виховні години на тему «У нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи!», онлайн-мандрівки «Не згасити пам’яті вогонь». У бібліотеці школи розміщена виставка « Подвиг не має забуття », віртуальна виставка «Дорогами війни, дорогами пам’яті».
Учні взяли участь у віртуальній виставці дитячого малюнка «Війна очима дітей», продемонстрували майстер –клас по виготовленню маківок – символа Перемоги. Діти зібрали велику кількість інформації про своїх прадідів- фронтовиків і поділилися нею у соціальних мережах. Педагоги прибрали на братській могилі і вшанували пам’ять квітами. Відео-привітання та відео–реквієм від учнів школи стане ще одним свідченням, що пам’ять про перемогу житиме вічно.