Archive Май 2020

Обласний онлайн-семінар для вчителів трудового навчання

31 Май, 23:12, by lvlad

29 травня на базі СОІППО відбувся обласний онлайн-семінар для вчителів трудового навчання «Організація професійної підготовки на уроках трудового навчання». Коренева І. В., методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу вчителів трудового навчання та детально зупинилася на особливостях організації професійної підготовки на уроках трудового навчання, що сприяє інтеграції ключових і предметних компетентностей. У ході роботи методист ознайомила вчителів трудового навчання із головними завданнями закладів загальної середньої освіти з забезпечення професійного самовизначення учнів, критеріями вибору професії.
Під час вебінару з доповіддю виступив Грудинін Б.О., декан факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, доктор педагогічних наук, доцент «Реалізація міжпредметних зв’язків на уроках трудового навчання»                                                                                                  У роботі семінару взяли участь  Івахнова О.М. та Бардецький О.А., вчителі трудового навчання  школи

Із закінченням!!! Лунає останній дзвоник!!!

29 Май, 13:54, by lvlad

В українських школах пролунав останній дзвоник » Профспілка ...    Життя яскраве, цікаве та непередбачуване, і часто воно вносить у нашу буденність свої корективи. Карантин в усьому світі, змусив нас привчатись до нової форми навчання. І тому 2019-2020 навчальний рік, ми закінчуємо дистанційно. От скінчились уроки, скінчилось навчання, розставання надходить нам час.  І звучать найщиріші і милі вітання й побажання найкращі для Вас.

Інструктаж безпечної поведінки під час літніх канікул

29 Май, 13:44, by lvlad

Шановні батьки!                                                                                                                                               Не залишайте дітей без нагляду! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.

Челендж «What makes you happy?»

28 Май, 10:00, by lvlad

картинка 1 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Воно було засноване 70 років тому, в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини.

ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та дистанція

28 Май, 09:57, by lvlad

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.

Відповідний проект рекомендацій винесений для громадського обговорення та набуде чинності після його затвердження.

Засідання обласної творчої групи

21 Май, 22:43, by lvlad

Світлина від Ірини Кореневої.       20 травня на базі Сумського ОІППО відбулось онлайн-засідання обласної творчої групи вчителів трудового навчання «Використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання». У заході взяли участь учителі трудового навчання – члени обласної творчої групи Білопільського, Липоводолинського районів, міста Суми, Лебедин, Миколаївської селищної ради Сумського району та Кролевецької ОТГ.

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

21 Май, 22:24, by lvlad

Вишиванка — символ України, дзеркало народної душі, щоб пишалась Ненька-Батьківщина одягти сорочку поспіши!!!    Світлина від Olena Kirdishcheva.  Світлина від Инни Борисенко.

Розпочався онлайн-фестиваль «Таланти багатодітної родини»

20 Май, 23:39, by lvlad

Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020

20 Май, 23:34, by lvlad

Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020  Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Рзпорядження Головного санітарного лікаря України

20 Май, 23:30, by lvlad