Archive Апрель 1st, 2020

Два сценарії завершення навчального року

01 Апрель, 10:35, by lvlad

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

У МОН розповіли, як вчителям вести журнал і оцінювати учнів

01 Апрель, 10:12, by lvlad

Міністерство освіти надало роз’яснення вчителям щодо «фіксації» освітнього процесу та ведення класних журналів під час карантину. Відповідні рекомендації містяться у листі відомства, що надісланий на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки обласних та керівників шкіл.

Після карантину школи вивчать, як діти засвоїли матеріал

01 Апрель, 00:57, by lvlad

Після відновлення звичного навчального процесу школам буде наданий час для діагностики, як школяри засвоїли навчальний матеріал під час дистанційного навчання. Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. За її словами, дистанційне навчання в школах відбувається дуже по-різному. «Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог. Тому що учителі працюють з дому», — сказала Мандзій. Вона також зазначила, що вдома у вчителів та дітей не завжди є якісний доступ до Інтернету, через що не всі мають можливість бути долучені до дистанційного навчання. Зважаючи на це, Міністерство освіти надасть час школам для того, щоб зрозуміти, як діти опанували матеріал. Це може відбутись у червні або у вересні, залежно від того коли діти зможуть повернутись за парти.

Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн»

01 Апрель, 00:52, by lvlad

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

Поради батькам на період карантину

01 Апрель, 00:49, by lvlad