Archive Апрель 2020

З 28 КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ УРОКИ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

29 Апрель, 07:38, by lvlad

РОЗКЛАД УРОКІВ З ТЕМАМИ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ НА YOUTUBE МОН ТА ДОСТУПНІСТЬ

«Психологія у моєму житті» — тиждень психології

27 Апрель, 17:16, by lvlad

  Стало вже доброю традицією у переддень Всеукраїнського дня психолога проводити Тиждень психології. Цей рік не є винятком, а тому  з 21 до 24 квітня оголошено Тиждень психології. Так, він дещо незвичайний, адже проходив не в закладах освіти, а в соціальних мережах. Цьогорічний Тиждень психології пройшов під гаслом «Психологія у моєму житті». Це  бути творчі роботи, малюнки, твори, підготовлені як дітьми, так і дорослими. Запросила долучитися до Тижня та поділитися своїми наробками практичний психолог-методист закладу Олена Звоновська.

Всесвітній день книги і 3-Б

25 Апрель, 22:15, by lvlad

4       23 квітня світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидання. Цей день відзначають щорічно, починаючи з 1996 року. Зважаючи на те, що «в історичному розумінні книга є найбільш потужним фактором поширення знання і найбільш надійним засобом його збереження», День книги покликаний наголосити на фундаментальній важливості книжки та її незамінності в інформаційному суспільстві. Одна з головних його цілей – промоція читання і книговидання, привернення уваги до культури писемного слова, а також до питань авторського права і захисту інтелектуальної власності. Учні 3 — Б класу також не стоять осторонь. Сьогодні ми показуємо, що теж цікавимося книгами і любимо їх читати. А уподобання наші надзвичайно широкі: від казок до фантастики.

Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року

23 Апрель, 00:03, by lvlad

Лист МОН України від 16.04.2020 №1_9-213_завершення_навчального_року                                                                                             https://www.facebook.com/UAMON/videos/225311708914120/ 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

22 Апрель, 21:39, by lvlad

   Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. “Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

День землі разом з 3-Б

22 Апрель, 21:29, by lvlad

4     Щороку мешканці світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій. День Землі у 2020 році припало на середу, 22 квітня. Метою свята є привернення уваги суспільства до проблем екології, заклик дбати про природу. Вважається, що сьогодні кожен має зробити для Землі щось корисне: прибрати засмічену ділянку, чи посадити дерево. День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами. Учні 3 — Б класу також долучилися до цього свята. Вони виготовили плакти у підтримку збереження природи нашої планети.

Вода та її значення в природі та житті людини

21 Апрель, 12:11, by lvlad

изображение_viber_2020-04-15_11-02-52     Під час вивчення хімії в умовах дистанційного навчання учні поєднують теоретичний матеріал із своєю творчістю. Під час вивчення теми «Вода. Будова молекули, фізичні властивості та її значення в природі та житті людини» учні отримали домашнє завдання: надати корисні поради мешканцям міста щодо водозбереження.  Борисенко Олександра створила плакат із власним віршем, а також Черненко Маргарита. Режинков Давід створив чудову презентацію на тему «Вода-найцінніший скарб на землі» . Сагаченко Марина (10 клас) створила презентацію на тему «Вплив хімічних факторів на навколишнє середовище та організм людини», яка розкрила проблеми сьогодення і наш вплив на їх вирішення.

Великодні приготування

18 Апрель, 21:50, by lvlad

Хоча і святкуємо вдома, але настрій радісний!!!

Світлина від Лариси Шило.Світлина від Лариси Шило.

Здоров’я — основа усього на світі

18 Апрель, 21:43, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.   Здоровими бути бажають всі діти! Бути здоровим — це зовсім не грати м’язами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя та дбати про режим дня. Переконатися в тому, що у здоровому тілі — здоровий дух, допоможуть учні 2 -А класу. До Всесвітнього дня спорту під час карантину був проведений челедж «Мій улюблений вид спорту.». Діти писали розповіді , малювали, робили фото, колажі. А ще вони звітували, які фізичні вправи вони виконують під час карантину.Здоровий означає веселий, бадьорий та життєрадісний. Наші другокласники дають усім поради: щоб завжди бути у гарній формі, турбуйся про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати.

Тематичний (інтегрований) день «Мистецтво і ми»

18 Апрель, 21:35, by lvlad

 Світлина від Alla Bendyug.    Є уроки, яких з нетерпінням чекають діти. Готуючись до таких уроків вчителі «вмикають» усю свою фантазію. Особливо під час дистанційного навчання. «Із яким настроєм ви прийшли на урок?», – питає вчителька. «З хорошим, гарним, чудовим, сонячним», – відповідають діти. Тож хочеться, щоб такий настрій залишився і до кінця дня. Для учнів 2- А класу до Всесвітнього дня мистецтва, який  відзначався 15 квітня, був проведений тематичний (інтегрований) день «Мистецтво і ми». В основі уроку — діяльнісний підхід. Уявляєте, в зошитах з математики та української мови можна не тільки писати, а й малювати! А ще дуже приємно чути голос рідної вчительки, яка допоможе зрозуміти новий матеріал.