Archive Март 23rd, 2020

Онлайн курс для вчителів з дистанційного навчання

23 Март, 15:10, by lvlad

Онлайн курс для вчителів з дистанційного навчання   Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». У відомстві зазначають, що впровадження курсу є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням COVID-19.

Весняні канікули проводяться в умовах карантину

23 Март, 15:02, by lvlad

Весняні канікули проводяться в умовах карантину  Цього року весняні канікули, які заплановані в школі з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра освіти Любомира Мандзій. Вона зазначила, що незважаючи на карантин у закладах освіти, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною. «Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти», — зазначила Любомира Мандзій.