Archive Март 22nd, 2020

22 березня Всесвітній день води

22 Март, 09:47, by lvlad

Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води, привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. Цьогоріч тематика Всесвітнього дня води:  «Вода та зміни клімату – прискорення дій».

Неперервна освіта учнів у віддаленому режимі (під час карантинних засобів)

22 Март, 09:14, by lvlad

golovna   На вимогу часу, 19.03.2020 у режимі онлайн методистами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (за модераторства Удовиченко І.В., проректора, д.пед.н., доцента) проведено обласний вебінар «Неперервна освіта учнів, вихованців у віддаленому режимі (під час карантинних заходів)» для завідувачів, методистів методичних кабінетів відділів освіти районів (міст, ОТГ) області, учителів закладів освіти.

Правила поводження під час карантину

22 Март, 08:41, by lvlad

Презентация Microsoft Office PowerPoint