Archive Март 16th, 2020

Карантин у школах – діти самі вдома. Відповідальність і обов’язки

16 Март, 22:26, by lvlad

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджений тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив  11 березня 2020 року.

 Шановні батьки! У зв’язку з цим звертаємося до вас із нагадуванням про те, що карантинні заходи покликані убезпечити ваших дітей від зараження шляхом обмеження їх спілкування з іншими людьми. З цією ж метою закладами освіти впроваджується дистанційна форма навчання. Під час карантину відповідальність за життя та здоров’я дітей покладена на батьків. Звертаємо Вашу увагу на те, що у вечірній час діти мають бути вдома під Вашим контролем!

Обласний методичний кейс-стаді «Ключові уміння 21-го століття»

16 Март, 21:44, by lvlad

     Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 11.03.2020, на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 , методистами навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В., Метейко А.В. та Клюніною Н.В. проведено обласний методичний кейс-стаді «Ключові уміння 21-го століття». Привітала учасників кейс-стаді Древаль О.А. секретар Лебединської міської ради, яка акцентувала увагу на важливості участі педагогів у заходах спрямованих на реалізацію однієї з ключових конмпетентностей «навчання протягом життя». Відкрила захід та ознайомила педагогів з планом роботи Клюніна Н.В., методист з іноземних мов.

Про участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року

16 Март, 21:26, by lvlad

Сумська обласна рада

Департамент освіти і науки

Сумської обласної державної адміністрації

Комунальний заклад

Оголошення

16 Март, 13:32, by lvlad

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19», у зв’язку з введенням карантину, тимчасово, до 03 квітня 2020 року припиняється проведення особистого прийому громадян адміністрацією закладу. На час дії обмежень проводяться консультації дистанційно за телефоном: 2-19-37. У випадку необхідності звернення просимо надсилати електронною поштою  osvita7shkola@gmail.com 

1