Archive Март 10th, 2020

Слово Т. Шевченка – живе і вічне

10 Март, 12:35, by lvlad

изображение_viber_2020-03-06_12-40-12   9 березня  2020 року Україна відзначила 206 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка.

Дорожня карта учасника ЗНО 2020 року

10 Март, 11:08, by lvlad

Дорожня карта учасника ЗНО 2020 року  Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Вічне слово Кобзаря

10 Март, 11:04, by lvlad

изображение_viber_2020-03-05_09-36-01     4 березня 2020 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відбувся міський конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений 206-річниці від дня народження Шевченка. Участь у конкурсі читців імені Т.Г. Шевченка взяли діти з усіх навчальних закладів міста. Головне завдання конкурсу — духовне виховання дітей та молоді, виявлення і підтримка обдарованих читців, збагачення їх навиками акторської та сценічної майстерності, популяризація творів основоположника української літератури Т.Г.Шевченка, українських та зарубіжних класиків, сучасних авторів. Виступи всіх учасників оцінювало конкурсне журі у складі працівників закладів культури міста. Конкурс розпочався піснею «Реве та стогне Дніпр широкий», у виконанні не менш славетного нашого земляка Бориса Гмирі, яку продовжив дитячий вокальний ансамбль «Феєрія». Затамувавши подих присутні прослухали музичний твір «Заворожи мені волхве» у чудовому виконанні солістки МЦКД Олени Листопад. Творчість Кобзаря надихнула учнів на розуміння його поезії, вміння передати її, щоб розкрити майстерність самого автора у володінні рідним словом. Діти, готуючись до конкурсу, серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря. Це було свято! Важко було визначити переможців, адже кожен учасник вклав частинку своєї душі у виконання твору.