Archive Март 5th, 2020

Всеукраїнський конкурс «Соняшник» відбувся!

05 Март, 07:51, by lvlad

изображение_viber_2020-03-05_07-30-40       Мова – це серце нації і душа народу. А для нас, українців, вона єдина й безцінна, адже мова народна — це золотий запас, з якого ми виростаємо, яким живемо, завдяки якому маємо право милуватися й пишатися рідним краєм. Щороку наші учні з нетерпінням чекають на весну, бо знають, що буде проводитися гра «Соняшник». З кожним роком все більше стає бажаючих взяти участь у грі. Цьогоріч у ній взяло 106 учнів 4-10 класів. До участі у грі дітей спонукала допитливість, активність, вболівання за рідну мову, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й з історії та культури. Учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували з цікавістю і задоволенням, розгадували ребуси, виявляючи свою кмітливість та ерудованістьКожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично мислити, працювати самостійно. Здобувачі світи із задоволенням виконували конкурсні завдання. Сподіваємося, що досвід участі в грі буде корисним випускникам, а результати виправдають наші очікування!

Заходи із запобігання коронавірусу

05 Март, 07:34, by lvlad

552db1d-test  Лебединським міськрайонним відділом ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» надано інформацію щодо попередження можливого зараження коронавірусом. Панікувати не варто, адже офіційно зареєстровані хворі в Сумській області на сьогодні відсутні. А люди, між тим, мають право знати, як захиститись від такої підступної хвороби.