Archive Март 2020

Ватно-марлева пов’язка своїми руками

31 Март, 08:21, by lvlad

Світлина від Оксани Ивахнової.    Через поширення коронавірусної інфекції у світі в українських магазинах та аптеках усе складніше купити медичний антисептик для рук чи маску для обличчя. Але не потрібно панікувати та замовляти засіб через інтернет втридорога. Зробити засоби захисту можна самостійно в домашніх умовах. Ватно-марлева пов’язка – найпростіший  та  доступний  засіб захисту дихальних шляхів від різного роду небезпек. Медична маска своїми руками виготовляється всього за декілька хвилин, а матеріали для їх виготовлення точно є у кожному домі. Розміри пов’язки підбирають таким чином, щоб вона закривала по можливості більшу частину обличчя, залишаючи відкритими тільки очі й лоб.

Уроки на каналі YouTube

29 Март, 23:00, by lvlad

У п’ятницю, 27 березня, розпочнуться уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl

Увага! Обмеження для учнів

27 Март, 15:27, by lvlad

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на те, що під час карантину відповідальність за збереження життя та здоров’я дитини несуть батьки. Починаючи з сьогоднішнього дня, у місті будуть проведені рейди працівниками поліції щодо виявлення дітей, які під час карантину знаходяться у громадських місцях. Наголошуємо, що карантин — це не канікули. Діти цілодобово повинні знаходитись вдома!

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

25 Март, 14:27, by lvlad

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Як вберегтися від інфікування коронавірусом COVID-19

25 Март, 14:13, by lvlad

Онлайн курс для вчителів з дистанційного навчання

23 Март, 15:10, by lvlad

Онлайн курс для вчителів з дистанційного навчання   Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». У відомстві зазначають, що впровадження курсу є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням COVID-19.

Весняні канікули проводяться в умовах карантину

23 Март, 15:02, by lvlad

Весняні канікули проводяться в умовах карантину  Цього року весняні канікули, які заплановані в школі з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра освіти Любомира Мандзій. Вона зазначила, що незважаючи на карантин у закладах освіти, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною. «Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти», — зазначила Любомира Мандзій.

22 березня Всесвітній день води

22 Март, 09:47, by lvlad

Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води, привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. Цьогоріч тематика Всесвітнього дня води:  «Вода та зміни клімату – прискорення дій».

Неперервна освіта учнів у віддаленому режимі (під час карантинних засобів)

22 Март, 09:14, by lvlad

golovna   На вимогу часу, 19.03.2020 у режимі онлайн методистами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (за модераторства Удовиченко І.В., проректора, д.пед.н., доцента) проведено обласний вебінар «Неперервна освіта учнів, вихованців у віддаленому режимі (під час карантинних заходів)» для завідувачів, методистів методичних кабінетів відділів освіти районів (міст, ОТГ) області, учителів закладів освіти.

Правила поводження під час карантину

22 Март, 08:41, by lvlad

Презентация Microsoft Office PowerPoint