Archive Февраль 26th, 2020

Вчителі можуть ознайомитись з новими підручниками для 3-го класу онлайн

26 Февраль, 10:48, by lvlad

Інститут модернізації змісту освіти опублікував фрагменти електронних версій підручників для третього класу, які проходять конкурс.

Змагання з волейболу

26 Февраль, 10:12, by lvlad

волейбол      Відповідно до плану-календаря проведення міських спортивних змагань серед школярів на 2020 рік 18 та 20 лютого у спортивній залі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання І (міського) етапу Шкільної волейбольної ліги України серед юнаків у середній і старшій вікових категоріях. Перше місце серед команд юнаків середнього віку виборола команда спортсменів Лебединської спеціалізованої школи   №7 (тренер – Омельченко О.А.),  яка у фінальній грі з командою волейболістів загальноосвітньої школи №5 (тренер – Глух В.М.) здобула перемогу. Боротьба була цікавою і напруженою, команди йшли «очко в очко», але фортуна посміхнулася команді СШ №7.