Archive Февраль 21st, 2020

Міжнародний день рідної мови у школі

21 Февраль, 13:32, by lvlad

изображение_viber_2020-02-21_13-05-01     21 лютого у всьому світі святкують Міжнародний день рідної мови, на підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. У День рідної мови, у кожного людини є можливість висловити подяку творцям мов. Пам’ятаймо, що саме мова допомагає нам висловити свої думки, переживання та емоції, перетворити їх у вірші чи пісні. Завдяки цьому культурному надбанню про нас дізнається весь світ. Завдяки мові ми маємо можливість передавати власні думки, ділитися ідеями та, насамперед, спілкуватися, комунікувати один з одним на будь-якій відстані. Крім того, мова країни, в якій ми народились, є своєрідним ідентифікаційним маркером нашої національності – вона розповідає про традиції, культуру та спосіб мислення окремого народу.

Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи

21 Февраль, 13:05, by lvlad

сотня сотня1       20 лютого – особлива дата, День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Тисячі українських шкіл, серед яких і учні Лебединської спеціалізованої школи № 7, долучилися до вшанування загиблих за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Навчальний день розпочався загальношкільним уроком, присвяченим кривавим подіям на Майдані. Лебединський міський художній музей ім. Б.К.Руднєва гостинно запросив учнів на відкриття виставки до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Час плине, а пам’ять залишається…». Жоден не залишився байдужим, кожен із старшокласників пережив події увічнені у світлинах.

Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE-2020»

21 Февраль, 13:00, by lvlad

изображение_viber_2020-02-20_22-43-08     Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. Саме тому учні нашої школи щорічно беруть участь в різноманітних конкурсах, серед яких традиційно у лютому проходить конкурс «PUZZLE». Цього року 50 учнів 3-10-х класів проявили себе у цьому. Всі учні — плекальники англійської мови, шанувальники історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачі культури цих двох країн – стали учасниками  Х Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE-2020», вони з захватом відповідали на завдання й сподіваються отримати гарні результати.