Archive Февраль 20th, 2020

Лінійка-реквієм

20 Февраль, 11:20, by lvlad

P00220-081152     20 лютого у школі відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. Надзвичайно щемний захід нагадав учням про переломні страшні події лютого 2014 року, коли сучасна історія України отримала довічний кривавий рубець – розстріл мирних протестувальників – Небесної Сотні. Проникливі слова ведучих розповідали школярам про події, які відбулися за їхньої пам’яті, але тоді ще більшістю з них не усвідомлювалися повною мірою.

П’ятикласники на радіо «Світанок»

20 Февраль, 11:04, by lvlad

Світлина від Наталії Панченко.    Нещодавно на радіостудію  «Світанок» завітали учні 5 — А класу. Наталія Панченко  ознайомила дітей із роботою установи, надала можливість спробувати себе в ролі коментаторів та запросила  співпрацювати із редакцією. Діти отримали завдання від тимчасово виконуючої обов’язки головного редактора: підготувати тематичний виступ. Незабаром в рубриці «Цікавинка» інформація від юних колег-журналістів.