Archive Февраль 19th, 2020

День спонтанного прояву доброти

19 Февраль, 22:30, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.  17 лютого відзначають День спонтанного прояву доброти. Добрі та гарні вчинки цього дня не повинні залишитись непоміченими, без наслідків і ми впевненні, що у серцях людей прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня! Учні 2-Акласу відзначили цей день акцією «Епідемія доброти». Зокрема, виготовили і повісили годівнички вдома та у шкільному саду, зробили подарунок друзям 2-Б класу»просто так»

Небесній сотні — вічний упокій

19 Февраль, 22:05, by lvlad

viber image  День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей… Учні 10 класу вшанували пам’ять загиблих героїв. І на спомин про них послали їм своїх ангелів — охоронців. ,,Небесній сотні вічний упокій» — така тема флеш мобу.

Дружній і завзятий 3-Б

19 Февраль, 21:12, by lvlad

viber image3    Дружба, порозуміння, добро, повага -одвічні поняття, які супроводжують людину від народження. Уміти дружити – це справжнє мистецтво, якому ми вчимося протягом усього життя. І дуже важливо не тільки мати хорошого, вірного друга, але й самому бути справжнім другом. Саме розкриттю та вихованню цих рис і була проведена виховна година «Добре тому жити, хто вміє дружити»з учнями 3 — Б класу. Діти встановили значення слова «друг», дібрали риси, якими повинен він володіти. Виробили правила дружби, пригадали та вивчили нові мирилки. В ході проведеної роботи діти з*ясували, що бути справжнім другом – це значить навчитися поступатися чимось своїм ради когось, вміти радіти чужим успіхам, віддавати тепло своєї душі і серця.viber image6

Міносвіти затвердило порядок реагування на булінг

19 Февраль, 16:13, by lvlad

Міносвіти затвердило порядок реагування на булінг   Міністерством освіти і науки затверджений порядок реагування на випадки булінгу (цькування). Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад.

До уваги батьків та учнів

19 Февраль, 16:10, by lvlad

Світлина від Євгенії Котькало.