Archive Февраль 18th, 2020

Не просто учні, вони — здобувачі освіти: 1-А

18 Февраль, 19:38, by lvlad

3   Вступ до школи — переломний момент в житті кожного малюка. Початок шкільного навчання кардинальним чином міняє весь його спосіб життя. Властиві дошкільникам безпечність, безтурботність, занурення в гру змінилися життям, наповненим безліччю вимог, обов’язків і обмежень: тепер дитина повинна щодня ходити в школу, систематично і напружено працювати, дотримуватися режиму дня, підкорятися всіляким нормам і правилам шкільного життя, виконувати вимоги вчителя, займатися на уроці тим, що визначене шкільною програмою, старанно виконувати домашні завдання, добиватися добрих результатів у навчанні. «Аби кожен новий день не лягав важким тягарем на плечі першокласників, обираю нові методи і форми навчання, урізноманітнюю завдання, тісто пов‘язую їх із життям»-, розповідає класний керівник Світлана Вакуленко про будні своїх вихованців .