Archive Февраль 17th, 2020

Свято інтелекту

17 Февраль, 16:11, by lvlad

P00214-153539      14 лютого  актова зала школи зібрала зіркову плеяду своїх вихованців: розумників і розумниць, які отримали перемоги у ІІ,  ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі-захистів науково-дослідницьких учнівських робіт Малої Академії Наук, переможці міського та обласного етапів літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика та фіналістів шкільного етапу щорічного міського конкурсу «Інтелектуал-2020″. Зі словами вітання та вдячності до здобувачів освіти звернулася директор школи Ірина Харченко, яка відзначила, що саме наполегливість у навчанні, невтомна праця і жага знань допомогли учням домогтися високих результатів. Школярів нагороджено грамотами та, за підтримки батьківсьго комітету школи, солодкими подарункам.