Archive Февраль 16th, 2020

Сучасні електронні інструменти в освіті

16 Февраль, 21:01, by lvlad

Освітня галузь потребує ефективного управління, автоматизації основних процесів та контролю за якістю надання освітніх послуг з боку громадян. Успішно реалізувати ці та інші системні задачі можна, використовуючи сучасні електронні інструменти. Саме цим питанням була присвячена зустріч керівників закладів загальної середньої освіти, влади міста, відділу освіти з представниками українського офісу україно-литовської компанії «Невда» та IT-pro, яка відбулась 13.02.2020 року на базі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7.

Знайомство зблизька: 2-А з нової української школи

16 Февраль, 20:34, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.    Здобувачі освіти, саме так тепер називають школярів нової української школи. Першопрохідцями НУШ у нашому місті стали сьогоднішні другокласники разом з Аллою Іванівною Бендюг. Наш матеріал з їхньої сторінки фейсбук.