Archive Февраль 14th, 2020

Ранкова зірка

14 Февраль, 13:47, by lvlad

2     14 лютого у  школі відбувся фестиваль «Ранкова зірка». Активними учасниками і глядачами заходу стали учні 1-4 класів. Виконавську майстерність демонстрували школярі у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Художнє читання», «Хореографія». Свої виступи дітлахи присвятили рідній школі (саме до Дня школи планувався захід), родині, рідному краю. Бурхливі оплески, шквал овацій линули знову і знову. Яскравим і емоційним стало  свято перших творчих кроків, перших спроб і перших перемог «Ранкова зірка». І, можливо, на нашій сцені зійшли на обрій нові зірки, які   у майбутньому засяють ще яскравіше.

Математика — королева наук

14 Февраль, 09:46, by lvlad

1     З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, підняття інтересу до математичних наук, розвитку інтуїції, кмітливості, творчого потенціалу учнів з 20 по 24 січня 2020 року у школі було проведено тиждень математики та інформатики. Тиждень розпочався виставкою математичних газет, де активну участь взяли учні 5 – 9 класів. Кращою була визнана газета учня 7 – Б класу Режинкова Давіда, але слід відмітити активність учнів 7-Б класу: Черненко Маргарити, Кобзар Дар’ї, Савеки Івана, Тараспольської Ліліії, Алексейчик Олени, Борисенко Олександри.