Archive Февраль 12th, 2020

День безпечного Інтернету у закладі

12 Февраль, 15:50, by lvlad

2       11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так і в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.
Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 також долучилася до відзначення Дня безпечного Інтернету. Протягом дня були проведені різноманітні заходи, на яких розповідалось про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.
Учні 6-Б та 9-Б класів прийняли участь у безкоштовному конкурсі, який об’єднує всіх, хто користується Інтернетом, та допомагає учням отримувати максимум користі, часу, проведеного за комп’ютером. Головна мета конкурсу нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в Інтернет. Після проходження тестування учасники  отримали дипломи та сертифікати.
Також учні 8-Б класу із задоволенням переглянули відео «Безпека в Інтернеті — просто!». Дізналися про 10 способів захистити себе від шахрайства та зламу в Інтернеті.