Archive Февраль 4th, 2020

Відбірково-тренувальні збори

04 Февраль, 08:47, by lvlad

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з усієї області 3 лютого 2020 року зібрались у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на особливе навчання: відбірково-тренувальні збори, що передують їхній участі у ІV етапі олімпіад. Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, доцент, Удовиченко І.В. привітала 85 учасників заходу з 16 навчальних предметів. З 3 по 7 лютого професійні та творчі наставники, методисти, викладачі, учителі області працюватимуть з командами учнів заради майбутніх результатів інтелектуальних змагань на всеукраїнському рівні переможців обласного етапу олімпіад. Учасниками тренувальних зборів є дев’ятикласниця Хрін Аліна та учениця 11 класу Коровніченко Анна, які захищатимуть честь області на IV етапі Всеукраїнських олімпіад з російської мови і літератури та трудового навчання. Твердихвам знань, дівчата!