Archive Февраль 2020

28 Февраль, 10:47, by lvlad

Навчальний рік 2020-2021: що варто знати батькам першокласників  Шановні батьки майбутніх першокласників!

Увага! Небезпечно! Коронавірус!

27 Февраль, 16:53, by lvlad

2019 nCoV_Final.pdf

2020 final Coronavirus A2 poster PRINT_compressed

Розпочато впровадження платформи «Моя школа»

27 Февраль, 16:50, by lvlad

25 лютого 2020 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено практикум з впровадження в закладах освіти електронної платформи «Моя школа». Учасниками заходу стали заступники директорів та адміністратори платформи. Головною метою зустрічі було обговорення та відпрацювання кроків впровадження електронного інструменту «Моя школа». Модератором практикуму була завідувач міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко.

Вчителі можуть ознайомитись з новими підручниками для 3-го класу онлайн

26 Февраль, 10:48, by lvlad

Інститут модернізації змісту освіти опублікував фрагменти електронних версій підручників для третього класу, які проходять конкурс.

Змагання з волейболу

26 Февраль, 10:12, by lvlad

волейбол      Відповідно до плану-календаря проведення міських спортивних змагань серед школярів на 2020 рік 18 та 20 лютого у спортивній залі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання І (міського) етапу Шкільної волейбольної ліги України серед юнаків у середній і старшій вікових категоріях. Перше місце серед команд юнаків середнього віку виборола команда спортсменів Лебединської спеціалізованої школи   №7 (тренер – Омельченко О.А.),  яка у фінальній грі з командою волейболістів загальноосвітньої школи №5 (тренер – Глух В.М.) здобула перемогу. Боротьба була цікавою і напруженою, команди йшли «очко в очко», але фортуна посміхнулася команді СШ №7.

«Чисті роси» — Співограй

25 Февраль, 13:49, by lvlad

изображение_viber_2020-02-21_19-38-02      Щорічний Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» проводиться в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва «Таланти твої, Україно» і започатковується з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, циркове, театральне та образотворче мистецтво, музичне виконавство, літературна та композиторська творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла, кінотворчість, тележурналістика) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

Стоп.Булінг

25 Февраль, 13:24, by lvlad

Картинки по запросу "булінг"   Дані матеріали містять відповідні нормативно-правові акти щодо запобігання та  протидії булінгу

Призупинення навчально-виховного процесу

24 Февраль, 12:10, by lvlad

24.02.2020                      №10-АГ

Про тимчасове призупинення
навчально-виховного процесу

Відповідно до статей 30,40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності учнів на грип та ГРВІ більше ніж на 20 %, на виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 24.02.2020 №38-ОД

Чергові успіхи Захара Сіробаби

24 Февраль, 12:08, by lvlad

изображение_viber_2020-02-21_19-09-36   18-19 лютого у місті Суми на базі Сумського Державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення Малої Академії наук України. Сіробаба Захар, учень 10 класу школи, після плідної підготовки взяв активну участь у конкурсі. Після успішного написання контрольної роботи з німецької мови, Захар достойно захистив науково-дослідницьку роботу з теми «Молодіжний німецький сленг в електронних засобах комунікації». Десятикласник набрав у сумарній кількості 72,5 бали і виборов перемогу, посівши  почесне ІІІ місце. Підтримувала юнака і допомагала у роботі учитель німецької мови Марина Стеблянко.

Міжнародний день рідної мови у школі

21 Февраль, 13:32, by lvlad

изображение_viber_2020-02-21_13-05-01     21 лютого у всьому світі святкують Міжнародний день рідної мови, на підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. У День рідної мови, у кожного людини є можливість висловити подяку творцям мов. Пам’ятаймо, що саме мова допомагає нам висловити свої думки, переживання та емоції, перетворити їх у вірші чи пісні. Завдяки цьому культурному надбанню про нас дізнається весь світ. Завдяки мові ми маємо можливість передавати власні думки, ділитися ідеями та, насамперед, спілкуватися, комунікувати один з одним на будь-якій відстані. Крім того, мова країни, в якій ми народились, є своєрідним ідентифікаційним маркером нашої національності – вона розповідає про традиції, культуру та спосіб мислення окремого народу.