Архив за месяц: Февраль 2020

Фінальний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

viber image5       ІV (підсумковий) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся 29 лютого 2020 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг».До участі прибули учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти, які стали переможцями обласного етапу, серед яких і учениці школи Дар’я Тягнієнко  та Олеся Сорочинська. Разом із своїми вчителями-наставниками Катериною Кульбачною та Людмилою Діденко дівчата відзначені дипломами переможців та подяками.
Зазначений конкурс проводиться з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до національної культури і традицій, любові до рідного краю.
viber image3     viber image4

Розпочато впровадження платформи «Моя школа»

    25 лютого 2020 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено практикум з впровадження в закладах освіти електронної платформи «Моя школа». Учасниками заходу стали заступники директорів та адміністратори платформи. Головною метою зустрічі було обговорення та відпрацювання кроків впровадження електронного інструменту «Моя школа». Модератором практикуму була завідувач міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко.

Читать далее

Вчителі можуть ознайомитись з новими підручниками для 3-го класу онлайн

     Інститут модернізації змісту освіти опублікував фрагменти електронних версій підручників для третього класу, які проходять конкурс.

Читать далее

Змагання з волейболу

волейбол      Відповідно до плану-календаря проведення міських спортивних змагань серед школярів на 2020 рік 18 та 20 лютого у спортивній залі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання І (міського) етапу Шкільної волейбольної ліги України серед юнаків у середній і старшій вікових категоріях. Перше місце серед команд юнаків середнього віку виборола команда спортсменів Лебединської спеціалізованої школи   №7 (тренер – Омельченко О.А.),  яка у фінальній грі з командою волейболістів загальноосвітньої школи №5 (тренер – Глух В.М.) здобула перемогу. Боротьба була цікавою і напруженою, команди йшли «очко в очко», але фортуна посміхнулася команді СШ №7.

Читать далее

«Чисті роси» — Співограй

изображение_viber_2020-02-21_19-38-02      Щорічний Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» проводиться в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва «Таланти твої, Україно» і започатковується з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, циркове, театральне та образотворче мистецтво, музичне виконавство, літературна та композиторська творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла, кінотворчість, тележурналістика) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

Читать далее

Призупинення навчально-виховного процесу

НАКАЗ
24.02.2020                      №10-АГ

Про тимчасове призупинення
навчально-виховного процесу

Відповідно до статей 30,40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності учнів на грип та ГРВІ більше ніж на 20 %, на виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 24.02.2020 №38-ОД

Читать далее