Archive Февраль 2020

29 Февраль, 19:38, by lvlad

image-0-02-05-8a52b026d997013339e83dd574ecf8bbe8a9f4cc2706b00130cae02b9134ffd2-V

Фінальний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 Февраль, 17:28, by lvlad
viber image5       ІV (підсумковий) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся 29 лютого 2020 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг».До участі прибули учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти, які стали переможцями обласного етапу, серед яких і учениці школи Дар’я Тягнієнко  та Олеся Сорочинська. Разом із своїми вчителями-наставниками Катериною Кульбачною та Людмилою Діденко дівчата відзначені дипломами переможців та подяками.
Зазначений конкурс проводиться з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до національної культури і традицій, любові до рідного краю.
viber image3     viber image4

28 Февраль, 10:47, by lvlad

Навчальний рік 2020-2021: що варто знати батькам першокласників  Шановні батьки майбутніх першокласників!

Увага! Небезпечно! Коронавірус!

27 Февраль, 16:53, by lvlad

2019 nCoV_Final.pdf

2020 final Coronavirus A2 poster PRINT_compressed

Розпочато впровадження платформи «Моя школа»

27 Февраль, 16:50, by lvlad

25 лютого 2020 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено практикум з впровадження в закладах освіти електронної платформи «Моя школа». Учасниками заходу стали заступники директорів та адміністратори платформи. Головною метою зустрічі було обговорення та відпрацювання кроків впровадження електронного інструменту «Моя школа». Модератором практикуму була завідувач міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко.

Вчителі можуть ознайомитись з новими підручниками для 3-го класу онлайн

26 Февраль, 10:48, by lvlad

Інститут модернізації змісту освіти опублікував фрагменти електронних версій підручників для третього класу, які проходять конкурс.

Змагання з волейболу

26 Февраль, 10:12, by lvlad

волейбол      Відповідно до плану-календаря проведення міських спортивних змагань серед школярів на 2020 рік 18 та 20 лютого у спортивній залі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання І (міського) етапу Шкільної волейбольної ліги України серед юнаків у середній і старшій вікових категоріях. Перше місце серед команд юнаків середнього віку виборола команда спортсменів Лебединської спеціалізованої школи   №7 (тренер – Омельченко О.А.),  яка у фінальній грі з командою волейболістів загальноосвітньої школи №5 (тренер – Глух В.М.) здобула перемогу. Боротьба була цікавою і напруженою, команди йшли «очко в очко», але фортуна посміхнулася команді СШ №7.

«Чисті роси» — Співограй

25 Февраль, 13:49, by lvlad

изображение_viber_2020-02-21_19-38-02      Щорічний Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» проводиться в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва «Таланти твої, Україно» і започатковується з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, циркове, театральне та образотворче мистецтво, музичне виконавство, літературна та композиторська творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла, кінотворчість, тележурналістика) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

Стоп.Булінг

25 Февраль, 13:24, by lvlad

Картинки по запросу "булінг"   Дані матеріали містять відповідні нормативно-правові акти щодо запобігання та  протидії булінгу

Призупинення навчально-виховного процесу