Archive Январь 30th, 2020

ЗНО-2020: реєстрація на тестування розпочинається 3 лютого

30 Январь, 16:45, by lvlad

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

30 Январь, 16:37, by lvlad

Світлина від Відділ Охорони Здоров'і.

30 Январь, 16:24, by lvlad

Вебометричний рейтинг українських закладів загальної середньої освіти – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2019 році

У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах

30 Январь, 15:47, by lvlad

У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах     У Верховній Раді зареєстрований законопроект щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу. Ініціатором законопроекту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко. За словами автора законопроекту, проект документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також, на думку Гончаренко, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів. Окрім цього, автор законопроекту висловлює думку про те, діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети.

Суботня зустріч з добром у серці

30 Январь, 15:34, by lvlad

25 січня цього року у клубі «Фенікс» відбулася святкова спортивна зустріч, на яку були запрошені учні та батьки 1-А класу Лебединської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 разом із вчителем Світланою Вакуленко.Члени колективу «Фенікс» були дуже раді гостям, яких з’явилося 34, а це 15 сімей. Великою радістю для маленьких гостей була гра у шашки, шахи та дартс разом із «феніксівцями». Крокуючи «Стежинами доброти» учні майстерно декламували вірші про зиму, дарували танцювальні трюки Єгор Соболєв та Нікіта Стеблянко, зачарував присутніх грою на піаніно Єгор Соболєв. За чашкою запашного чаю присутні розділили велику радість спілкування зимового дня. За тісну співпрацю «феніксівці» нагородили учнівський колектив грамотою та дипломом.