Archive Январь 28th, 2020

Один народ — одна держава

28 Январь, 20:36, by lvlad

ка   Здобувачі освіти 4-А класу (учитель Катерина Кульбачна) провели виховну годину «Один народ — одна держава». Діти продемонстрували свої знання про рідну державу , історію козацтва, народні свята, переглянули відео » Минуле нашого народу», «Наша країна давня , але як незалежна — ще молода». Четвертокласники під час його обговорення  стверджували: «Ми,  молоде покоління, віримо, що територіальна цілісність нашої держави , навіки залишиться непорушною. І ми знаємо, що лише в єдності дій та соборності душі можемо досягти величної мети побудувати демократичну Україну, якою пишаються наші предки».

У гостях у другокласників

28 Январь, 20:24, by lvlad

2Другокласники вже не з чуток знають про те, що таке школа, їх очікування будуються на особистому досвіді, а не на захоплених і відірваних від життя враженнях, як у першокласників. Малюки вважають, що вчитися — це не стільки робота, скільки приємне проведення часу з новими друзями і поважне дефiлювання коридорами в стриманому дорослому одязі. Ну, і особистий портфель, зрозуміло.

«Година коду» для п′ятикласників

28 Январь, 20:02, by lvlad

viber image       У рамках проведення математичного тижня учні 5-Б класу взяли участь у «Годині коду». «Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Наприклад, цього року організатори пропонують відправитись в мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Усі ігри та інструкції з проведення – доступні онлайн.