Archive Январь 26th, 2020

Учимося та учимо: методика, досвід для майбутніх колег

26 Январь, 22:10, by lvlad

изображение_viber_2020-01-26_15-57-36         23 січня у школі був проведений показовий урок англійської мови за програмою НУШ у 2-Б класі вчителем англійської мови Лойченко І.А. На уроці були присутні студенти Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С Макаренка, які ознайомилися з методикою підготовки та проведення уроків у початковій школі. Під час уроку з теми “Wild animals” вчитель вдало поєднала сучасні методи та прийоми навчання, використовувала передові технології та мультимедійні засоби.
Слід зазначити, що активність учнів була високою. Вони проявляли високий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового запасу, уважно стежили за презентованою інформацією, ефективно співпрацювали під час групової роботи, активно застосовували вивчені лексичні одиниці та граматичні структури в усному мовленні, брали участь в різних видах діяльності.
Другокласники виконували різноманітні завдання, відповідали на запитання, співали пісні, проводили цікаві хвилинки відпочинку. Урок пройшов цікаво та продуктивно. Можна додати, що НУШ–це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Змагання з панкратіону

26 Январь, 21:54, by lvlad

Світлина від Лебединська міська рада.      На базі спортивного залу Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка проходили спортивні змагання «Кубок міського голови та відкритий чемпіонат СО ДЮСШ єдиноборств з панкратіону». Учасники змагань — юнаки і дівчата 2011-2012, 2005-2006 років народження.