Archive Январь 24th, 2020

До дня соборності: моя Україна — єдина країна

24 Январь, 09:10, by lvlad

22 січня Україна відзначає День Соборності України та 101 рік Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди у Лебединській дитячій бібліотеці відбулася зустріч учнів 9-Б класу з Удодом А.В. , на тему «Чи є соборність актуальною проблемою сучасної України?», спрямованої на виховання у молоді патріотизму до минулого українського народу. Анатолій Васильович розповів учням про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. Родзинкою зустрічі було читання власних віршів . На згадку про захід діти виготовили символ України- рушник.

Інноваційні технології навчання на уроках зарубіжної літератури

24 Январь, 09:06, by lvlad

изображение_viber_2020-01-28_13-36-12    Сьогодні уявити життя без комп’ютера, Інтернету  чи ІТ технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Мережевого спілкування та використання інформаційних ресурсів. Усе це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок  в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є хмарні сервіси.