Archive Январь 20th, 2020

Конкурс-захист робіт учнів-членів Малої академії наук

20 Январь, 22:23, by lvlad

17, 20 січня 2020 відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Свої дослідження захищали учні школи.

Утка Валентин, учень 10 класу, з теми «Народні ремесла і побут Лебединщини у місцевому фольклорі та літературі». Актуальність роботи десятикласника полягає в тому, щоб дослідити взаємозв’язок народних ремесел, побуту, традицій наших предків і місцевого фольклору та літератури. Наукова новизна полягає у систематизації зібраного матеріалу та показі його практичної значущості.  Завдання, які вирішував Валентин:  у свідомості людей, зокрема молоді, відродити поняття ,,народна культура»; показати, як розмаїття народних ремесел і промислів трансформується у слові.

Українців штрафуватимуть за перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час

20 Январь, 21:58, by lvlad

Маневичан штрафуватимуть за перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час   У законодавстві України про охорону та захист прав дитини встановили відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час на вулиці.