Archive Январь 18th, 2020

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – англійська мова

18 Январь, 21:59, by lvlad

17-18 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Різдвяний передзвін – 2020

18 Январь, 21:41, by lvlad

Світлина від Natali  Logvinenko.  Напередодні світлого свята Водохреща у стінах міського центру культури і дозвілля відбувся відкритий фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяний передзвін», який уже став гарною традицією. Глядачам, які зібралися у актовій залі центру культури і дозвілля випала гарна нагода іще раз поринути у казкову атмосферу святкування Різдва та Старого Нового року, насолоджуючись талановитим виконанням колядок і щедрівок як досвідченими майстрами сцени, так і тими, хто тільки робить на сцені свої перші кроки.

«Круті ігри» – це круто!

18 Январь, 21:29, by lvlad

Нещодавно на виконання наказу Департаменту освіти і науки України від 31.10.2019 р. №679 «Про проведення відбіркового обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу  серед школярів «Cool Games», з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою, популяризації здорового способу життя серед школярів на базі Лебединської міської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» («Круті Ігри») серед дітей-учасників ІІ дивізіону (вікова група 2006 – 2008 р.н.). Для участі у змаганнях до спортивної зали школи прибули команди шести міських шкіл.