Archive Январь 14th, 2020

Соціальний ролик про булінг, який варто показати дітям

14 Январь, 22:22, by lvlad

Аби достукатися до підлітків, інколи варто розмовляти їхньою мовою. Нам, дорослим, може не подобатися сучасна музика та тренди, проте варто обирати прості й зрозумілі форми висловлювання для учнів. Співачка Alyona Alyona дуже популярна серед українських підлітків. У неї оригінальна музика та цікаві, непримітивні тексти. На початку навчального року вона випустила актуальний трек – справжній соціальний ролик-пісню на тему булінгу. Сайт Mamabook пропонує поширювати цю пісню серед школярів. Адже смілива поведінка співачки закликає не боятися тих, хто намагається тебе привселюдно образити.

Олімпіадний марафон. Предмет — трудове навчання

14 Январь, 21:50, by lvlad

Світлина від Анни Коровниченко. 10-12 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяло участь 52 учні 9-11 класів, із них 30 хлопців та 22 дівчини. За перемогу змагалися представники 28 адміністративно-територіальних одиниць Сумської області.