Архив за день: 2020/01/03

Щоб у роботі мати успіхи помітні, освоюємо стратегії новітні!

изображение_viber_2019-12-27_11-14-49        Перед освітою України сьогодні постає двоєдине завдання: по-перше, формувати всебічно розвинену особистість із високим рівнем інтелекту й духовності, із сучасним інноваційним типом мислення; по-друге, виховувати свідомого громадянина-патріота з широким європейським світоглядом і відкритістю до світу. Сучасна система навчання – це певним чином організована взаємодія вчителя й учнів, спрямована на засвоєння школярами змісту освіти для набуття ними певних якостей особистості. Саме такі проблемні запитання обговорювали члени творчої групи вчителів 27 грудня, розглядаючи використання інформаційно — комунікаційних технологій у навчанні як засіб підвищення ефективності уроку.