Archive Январь 2020

Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС

31 Январь, 15:51, by lvlad

Н А К А З

29.01.2020                                                                                  №32

Про забезпечення  безкоштовним харчуванням дітей,

батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС

Вартість харчування з 01.02.20 року

31 Январь, 15:42, by lvlad

Н А К А З

 

29.01.2020                                                                                №31

 

Про встановлення вартості харчування

ЗНО-2020: реєстрація на тестування розпочинається 3 лютого

30 Январь, 16:45, by lvlad

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

30 Январь, 16:37, by lvlad

Світлина від Відділ Охорони Здоров'і.

30 Январь, 16:24, by lvlad

Вебометричний рейтинг українських закладів загальної середньої освіти – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2019 році

У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах

30 Январь, 15:47, by lvlad

 У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах     У Верховній Раді зареєстрований законопроект щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу. Ініціатором законопроекту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко. За словами автора законопроекту, проект документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також, на думку Гончаренко, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів. Окрім цього, автор законопроекту висловлює думку про те, діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети.

Суботня зустріч з добром у серці

30 Январь, 15:34, by lvlad

      25 січня цього року у клубі «Фенікс» відбулася святкова спортивна зустріч, на яку були запрошені учні та батьки 1-А класу Лебединської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 разом із вчителем Світланою Вакуленко.Члени колективу «Фенікс» були дуже раді гостям, яких з’явилося 34, а це 15 сімей. Великою радістю для маленьких гостей була гра у шашки, шахи та дартс разом із «феніксівцями». Крокуючи «Стежинами доброти» учні майстерно декламували вірші про зиму, дарували танцювальні трюки Єгор Соболєв та Нікіта Стеблянко, зачарував присутніх грою на піаніно Єгор Соболєв. За чашкою запашного чаю присутні розділили велику радість спілкування зимового дня. За тісну співпрацю «феніксівці» нагородили учнівський колектив грамотою та дипломом.

Грип: діти в зоні ризику

29 Январь, 16:11, by lvlad

Очевидні та завуальовані симптоми грипу

Перший симптом грипу – висока температура тіла, яка не спадає протягом п’яти днів; Якщо ви будете відчувати загальну слабкість, втратите апетит, кашлятимете від декількох днів до декількох тижнів, то, ймовірно, захворіли на грип. А лихоманка, головний біль і ломота в м’язах і суглобах – симптоми, які вже гарантовано свідчать саме про грип.

Призупинення навчального-виховного процесу

29 Январь, 15:57, by lvlad

НАКАЗ

                                                          29.01.2020                                                                                      №004-АГ

Про тимчасове призупинення

навчально-виховного процесу

Один народ — одна держава

28 Январь, 20:36, by lvlad

   ка   Здобувачі освіти 4-А класу (учитель Катерина Кульбачна) провели виховну годину «Один народ — одна держава». Діти продемонстрували свої знання про рідну державу , історію козацтва, народні свята, переглянули відео » Минуле нашого народу», «Наша країна давня , але як незалежна — ще молода». Четвертокласники під час його обговорення  стверджували: «Ми,  молоде покоління, віримо, що територіальна цілісність нашої держави , навіки залишиться непорушною. І ми знаємо, що лише в єдності дій та соборності душі можемо досягти величної мети побудувати демократичну Україну, якою пишаються наші предки».