Архив за месяц: Январь 2020

Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС

Н А К А З

29.01.2020                                                                                  №32

Про забезпечення  безкоштовним харчуванням дітей,

батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС

Читать далее

ЗНО-2020: реєстрація на тестування розпочинається 3 лютого

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Читать далее

У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах

 У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах     У Верховній Раді зареєстрований законопроект щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу. Ініціатором законопроекту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко. За словами автора законопроекту, проект документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також, на думку Гончаренко, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів. Окрім цього, автор законопроекту висловлює думку про те, діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети.

Читать далее

Суботня зустріч з добром у серці

      25 січня цього року у клубі «Фенікс» відбулася святкова спортивна зустріч, на яку були запрошені учні та батьки 1-А класу Лебединської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 разом із вчителем Світланою Вакуленко.Члени колективу «Фенікс» були дуже раді гостям, яких з’явилося 34, а це 15 сімей. Великою радістю для маленьких гостей була гра у шашки, шахи та дартс разом із «феніксівцями». Крокуючи «Стежинами доброти» учні майстерно декламували вірші про зиму, дарували танцювальні трюки Єгор Соболєв та Нікіта Стеблянко, зачарував присутніх грою на піаніно Єгор Соболєв. За чашкою запашного чаю присутні розділили велику радість спілкування зимового дня. За тісну співпрацю «феніксівці» нагородили учнівський колектив грамотою та дипломом.

Читать далее

Грип: діти в зоні ризику

Очевидні та завуальовані симптоми грипу

Перший симптом грипу – висока температура тіла, яка не спадає протягом п’яти днів; Якщо ви будете відчувати загальну слабкість, втратите апетит, кашлятимете від декількох днів до декількох тижнів, то, ймовірно, захворіли на грип. А лихоманка, головний біль і ломота в м’язах і суглобах – симптоми, які вже гарантовано свідчать саме про грип.

Читать далее

Призупинення навчального-виховного процесу

НАКАЗ

                                                          29.01.2020                                                                                      №004-АГ

Про тимчасове призупинення

навчально-виховного процесу

Читать далее

Один народ — одна держава

   ка   Здобувачі освіти 4-А класу (учитель Катерина Кульбачна) провели виховну годину «Один народ — одна держава». Діти продемонстрували свої знання про рідну державу , історію козацтва, народні свята, переглянули відео » Минуле нашого народу», «Наша країна давня , але як незалежна — ще молода». Четвертокласники під час його обговорення  стверджували: «Ми,  молоде покоління, віримо, що територіальна цілісність нашої держави , навіки залишиться непорушною. І ми знаємо, що лише в єдності дій та соборності душі можемо досягти величної мети побудувати демократичну Україну, якою пишаються наші предки».

Читать далее