Archive Декабрь 16th, 2019

Трагедія Одеси не повинна повторитись! Правила порятунку

16 Декабрь, 16:12, by lvlad

Трагедія, яка сталась в м. Одеса минулого тижня, коли у пожежі у навчальному закладі загинули 16 осіб — студенти та викладачі, змушує  підняти питання безпеки навчального закладу знову, але у розрізі порятунку на випадок пожежі! Хочемо розповісти як рятуватись самотужки у таких ситуаціях. Рекомендації підготовані на основі різних джерел. Адже віра в те, що з нами нічого поганого не трапиться, часто призводить до того, що ми опиняємося не готові до біди. Але надію на удачу краще замінити знанням правил і тренуванням навичок, які стануть в нагоді в надзвичайній ситуації. Отож, запам’ятайте та вивчить наступне!
Під час пожежі необхідно остерігатися високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев, а також провалів. Небезпечно входити в зону задимлення.
Слід пам’ятати:
Якщо на шляху евакуації вам трапилось приміщення, яке горить, то перед тим, як увійти у нього, накрийтесь мокрою ковдрою, будь-яким одягом чи щільною тканиною;
двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання від великого притоку свіжого повітря;
у сильно задимленому приміщенні рухайтесь поповзом або пригинаючись;

Володарі Кубка міста з футзалу

16 Декабрь, 08:00, by lvlad

sam_0347-730x485     15 грудня, на базі спортивного комплексу Лебединського медичного училища ім. М.І.Сітенка відбулася фінальна гра між командами СШ№7 та ЗОШ№5 на Кубок Лебедина з футзалу серед школярів. Першими розпочали рахунок суперники — гравці 5 школи. До кінця тайму рахунок 1:0 так і залишився на їх користь. Відразу на початку другої  половини гри гравці 5 школи забили ще один гол і вже вели з рахунком 2:0. Але  наші учні не втратили надії і забили відразу два голи, і уже рівний рахунок – 2:2. Всі вже чекали фінального свистка і серію пенальті, але під кінець матчу вирішальний гол забили наші гравці і у підсумку святкували перемогу з рахунком 3:2.