Archive Декабрь 11th, 2019

Міжнародна гра зі світової літератури “Sunflower”

11 Декабрь, 23:33, by lvlad

P91203-104146    З метою активного долучення учнівського загалу до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури, формування навичок аналізу літературного матеріалу, а також допомоги учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень3 грудня учні школи взяли учпсть у Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”. 63 здобувачі освіти 5 — 10 класів випробували свої сили на знання зарубіжної літератури. І хоча до оголошення підсумків ще далеко, школярі були дуже задоволені участю у грі. Хочеться побажати всім учням успіхів та прекрасних результатів.