Archive Декабрь 10th, 2019

До Дня Збройних сил України

10 Декабрь, 20:07, by lvlad

111     Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили і тому 6 грудня — День Збройних сил України. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті та честі й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.  Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

Як уникнути конфлікту

10 Декабрь, 20:01, by lvlad

1      У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в актовій залі школи відбулася зустріч з директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кислою Н.О., яка провела заняття «Конфлікт». В ході зустрічі учасники переглянули мультфільми «Міст» та «Весела компанія», пограли в ігри, виконали практичні вправи. Діти зрозуміли, що конфлікт краще не розпалювати, але якщо ж він все таки виник, намагатись його придушити мирним способом.

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

10 Декабрь, 19:57, by lvlad

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО. Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

• процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».