Archive Декабрь 9th, 2019

Тренінг за методикою The LEGO Foundation

09 Декабрь, 19:52, by lvlad

P91205-135044          Новий час, безсумнівно, вимагає змін підходів до навчання. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили педагоги пілотних шкіл, тренери,  учителі, які у 2018-2019 навчальному році працювали за методикою LEGO. Усі відзначають, що ці методики дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Досвід використання свідчить,  що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють – учителі використовують набори під час вивчення з учнями складів, складу числа, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок.

День волонтера

09 Декабрь, 19:10, by lvlad

изображение_viber_2019-12-06_15-49-08     У актовій залі школи відбулися збори – звіт по волонтерській роботі комісії «Милосердя». Ще з давніх часів доброта і милосердя були в традиціях нашого народу. Природним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному. Добро виховується в наших душах і серцях старанням і бажанням творити. У народі говорять: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони до тебе ставилися».

16 днів проти насильства

09 Декабрь, 19:01, by lvlad

изображение_viber_2019-12-05_19-11-10       У рамках проведення акції «16 днів проти насильства» пройшли консультації для вчителів «Як володіти собою у стресових ситуаціях?» та для учнів «Булінг. Як захищати себе і як захищати інших», заняття «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Насильство серед нас»,«Скажемо «Ні!» насильству в сім’ї».   Учні 8-Б класу взяли участь в акції   «16 днів проти насильства». Кожен зобразив різні види насилля в суспільстві на малюнках. Найкращі роботи —  усі! Вихованці розуміють, що лише добро повинно панувати поруч. Учні 7-Б класу заповнювали  картки емоцій , складали подяки однокласникам до  «скриньки щастя».  У 7-А класі проведений урок- застереження » СНІД : подумай про майбутнє».

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

09 Декабрь, 18:54, by lvlad

изображение_viber_2019-12-06_15-50-17    Всесвітній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета  його— звернути увагу суспільства на цю проблему.