Archive Декабрь 2019

За якими програмами укладаються тести ЗНО 2020 року

27 Декабрь, 09:27, by lvlad

Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів затверджуються Міністерством освіти і науки не пізніше ніж за півтора року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, географії та іноземних мов 2020 року укладаються за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 696 від 26 червня 2018 року.

Пробне ЗНО-2020: стали відомі ціна, дати реєстрації та іспитів

27 Декабрь, 09:26, by lvlad

Пробне ЗНО 2020 реєстрація – ціна, дати реєстрації та іспитів

У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Реєстрація для участі в тесті триватиме від 3 до 24 січня.

Важливо: мобільна безпека у школі і вдома

26 Декабрь, 10:25, by lvlad

Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу дорослих

26 Декабрь, 09:52, by lvlad

З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків, законодавством України  встановлено:

Безпека у Новорічні свята

26 Декабрь, 09:48, by lvlad

Безпека взимку — пам’ятка учням на зимові канікули

26 Декабрь, 09:48, by lvlad

Картинки по запросу пам'ятка учням на зимові канікули      Нарешті настали зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно памятати про безпечну поведінку!   Дорогі  діти, нагадуємо вам про необхідність дотримання наступних правил поведінки під час   канікул:

ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів

24 Декабрь, 15:32, by lvlad

ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів  Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!

24 Декабрь, 15:30, by lvlad

Тягнієнко Дар’я В’ячеславівна, 4 клас
Учитель — Кульбачна Катерина Іванівна

Сорочинська Олеся Андріївна, 6 клас
Учитель — Діденко Людмила Олексіївна

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО НАС У ГОСТІ ЗАВІТАВ

21 Декабрь, 09:40, by lvlad

Світлина від Архимандрита Анастасого Панова.         20 грудня 2019 року у  школі  відбувся святковий концерт на честь святителя та чудотворця Миколая. На свято завітав благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів. По завершенні святкового дійства отець Роман звернувся зі словами настанови та привітав учнів, присутніх на святі. Діти отримали солодкі подарунки від улюбленого святого в цей особливий та радісний день.

Завершується ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

19 Декабрь, 15:48, by lvlad

Початок зими завжди в очікуваннях — хтось чекає на свята, а ми разом із педагогами вболіваємо за наших розумників, адже у цей період у місті відбувається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року він триває з 2 листопада по 22 грудня.