Archive Декабрь 2019

Бронзова призерка кубка світу з карате WKMO

14 Декабрь, 10:17, by lvlad

78893236_2572199939568349_4560495784990081024_o     Бронзова призерка кубка світу Анастасія Борисенко — учениця школи, активна спортсменка. Більше 5 років займається шотокан карате у СК «Будо спорт» під керівництвом тренера Віталія Сахнюка. Нещодавно група спортсменів повернулася з Кубка світу з карате WKMO, що проходив в Італії. Дівчина здобула бронзову медаль. Крім того, Анастасія – переможниця Кубка України з карате JSKA, багаторазова переможниця та призерка змагань Всеукраїнського рівня з карате JSKA та WUKF, переможниця Всеукраїнського турніру «KWF Кубок Хортиці 2019», бронзова призерка Кубка Європи з карате WUKF.
На фото (зліва-направо): Президент Світової Організації карате WKMO Паоло Болаффіо, Анастасія Борисенко, технічний директор та голова суддійського комітету Світової організації карате WKMO Маріо Артур.

Всеукраїнський тиждень права

13 Декабрь, 14:57, by lvlad

        Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Брейн-ринг «Я знаю свої права»

12 Декабрь, 16:24, by lvlad

P91211-152702      11  грудня в школї відбувся правовий брейн-ринг: «Я знаю свої права». Захід було присвячено Всеукраїнському тижню права, який щорічно відзначається в Україні в перший тиждень грудня. У змаганнях взяли участь команди: «Фортуна » (9-Б клас ), «ФЕМІДА» (9-А клас). Оцінювало конкурс журі у складі : Звоновська О.І., учитель історії, Безкоровайна .В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Шевченко А.Б., учитель права. Модератор заходу — Ровенська С.М., учитель історії та правознавства. Правовий брейн ринг складався із семи турів , а також грою з уболівальниками. Команди майстерно та вправно справлялися зі всіма поставленими завданнями, завзятість та наполегливість учасників команд захоплювала.  Переможцем гри стала команда «Фортуна», але 0,5 бали різниці «фемідівці» отримали від глядачів. Отож перемога в знаннях і навичках!

Міжнародна гра зі світової літератури “Sunflower”

11 Декабрь, 23:33, by lvlad

 P91203-104146    З метою активного долучення учнівського загалу до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури, формування навичок аналізу літературного матеріалу, а також допомоги учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень3 грудня учні школи взяли учпсть у Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”. 63 здобувачі освіти 5 — 10 класів випробували свої сили на знання зарубіжної літератури. І хоча до оголошення підсумків ще далеко, школярі були дуже задоволені участю у грі. Хочеться побажати всім учням успіхів та прекрасних результатів.

До Дня Збройних сил України

10 Декабрь, 20:07, by lvlad

111     Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили і тому 6 грудня — День Збройних сил України. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті та честі й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.  Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

Як уникнути конфлікту

10 Декабрь, 20:01, by lvlad

1      У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в актовій залі школи відбулася зустріч з директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кислою Н.О., яка провела заняття «Конфлікт». В ході зустрічі учасники переглянули мультфільми «Міст» та «Весела компанія», пограли в ігри, виконали практичні вправи. Діти зрозуміли, що конфлікт краще не розпалювати, але якщо ж він все таки виник, намагатись його придушити мирним способом.

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

10 Декабрь, 19:57, by lvlad

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО. Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

  • процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Тренінг за методикою The LEGO Foundation

09 Декабрь, 19:52, by lvlad

   P91205-135044          Новий час, безсумнівно, вимагає змін підходів до навчання. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили педагоги пілотних шкіл, тренери,  учителі, які у 2018-2019 навчальному році працювали за методикою LEGO. Усі відзначають, що ці методики дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Досвід використання свідчить,  що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють – учителі використовують набори під час вивчення з учнями складів, складу числа, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок.

День волонтера

09 Декабрь, 19:10, by lvlad

  изображение_viber_2019-12-06_15-49-08     У актовій залі школи відбулися збори – звіт по волонтерській роботі комісії «Милосердя». Ще з давніх часів доброта і милосердя були в традиціях нашого народу. Природним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному. Добро виховується в наших душах і серцях старанням і бажанням творити. У народі говорять: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони до тебе ставилися».

16 днів проти насильства

09 Декабрь, 19:01, by lvlad

изображение_viber_2019-12-05_19-11-10       У рамках проведення акції «16 днів проти насильства» пройшли консультації для вчителів «Як володіти собою у стресових ситуаціях?» та для учнів «Булінг. Як захищати себе і як захищати інших», заняття «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Насильство серед нас»,«Скажемо «Ні!» насильству в сім’ї».   Учні 8-Б класу взяли участь в акції   «16 днів проти насильства». Кожен зобразив різні види насилля в суспільстві на малюнках. Найкращі роботи —  усі! Вихованці розуміють, що лише добро повинно панувати поруч. Учні 7-Б класу заповнювали  картки емоцій , складали подяки однокласникам до  «скриньки щастя».  У 7-А класі проведений урок- застереження » СНІД : подумай про майбутнє».