Архив за месяц: Декабрь 2019

За якими програмами укладаються тести ЗНО 2020 року

       Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів затверджуються Міністерством освіти і науки не пізніше ніж за півтора року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, географії та іноземних мов 2020 року укладаються за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 696 від 26 червня 2018 року.

Читать далее

Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу дорослих

       З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків, законодавством України  встановлено:

Читать далее

Безпека взимку — пам’ятка учням на зимові канікули

Картинки по запросу пам'ятка учням на зимові канікули      Нарешті настали зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно памятати про безпечну поведінку!   Дорогі  діти, нагадуємо вам про необхідність дотримання наступних правил поведінки під час   канікул:

Читать далее

ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів

 ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів  Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Читать далее

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!

 Тягнієнко Дар’я В’ячеславівна, 4 клас 
Учитель — Кульбачна Катерина Іванівна

 Сорочинська Олеся Андріївна, 6 клас
Учитель — Діденко Людмила Олексіївна

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО НАС У ГОСТІ ЗАВІТАВ

Світлина від Архимандрита Анастасого Панова.         20 грудня 2019 року у  школі  відбувся святковий концерт на честь святителя та чудотворця Миколая. На свято завітав благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів. По завершенні святкового дійства отець Роман звернувся зі словами настанови та привітав учнів, присутніх на святі. Діти отримали солодкі подарунки від улюбленого святого в цей особливий та радісний день.

Читать далее

Завершується ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

       Початок зими завжди в очікуваннях — хтось чекає на свята, а ми разом із педагогами вболіваємо за наших розумників, адже у цей період у місті відбувається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року він триває з 2 листопада по 22 грудня.

Читать далее