Archive Ноябрь 28th, 2019

Поважаємо, розуміємо, підтримуємо

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

рр 26 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 1-А та 5-А класів з людьми з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  (3 грудня) та до дня волонтера (5 грудня) «Вам, наші милі, завжди шанування щирі». Міський голова О.М. Бакликов та представники районної ради вшанували інвалідів Лебединського представництва громадської  організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». А діти підготували вірші, танці, пісні, якими порадували усіх присутніх у залі. Для членів клубу учні принесли гостинці – булочки у формі птахів, як символ польоту, перемоги над скутістю, хворобами та подарунок – лепбук про добро і дружбу. Вела весь захід голова Лебединського представництва громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Чуйко Т.М. У залі бібліотеки панувала дружня атмосфера. Членам клубу було дуже приємне спілкування з дітьми і тому  вони не шкодували своїх аплодисментів та запрошували ще на зустрічі.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ, ЩОБ УНИКНУТИ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

саи       Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

І знову ярмарок

28 Ноябрь, 10:37, by lvlad

изображение_viber_2019-11-26_15-50-07   25 листопада у школі відбулася благодійний ярмарок «За бабусиними рецептами» у межах проведення тижня природничих дисциплін. У ході ярмарку одні продавали, інші купували печиво, пиріжки, різні смаколики, спечені за бабусиними рецептами. Вміло працювали скоморохи, закликаючи купити саме їхній товар. Неймовірну радість, почуття колективу та змагання викликав організований у  захід. Допомагали меншим класам і батьки, красиво оздобивши столи. Усі отримали велике задоволення, бо знають, що вилучені з ярмарки гроші будуть направлені на благодійництво, а саме допомогу онкохворим дітям.