Archive Ноябрь 3rd, 2019

Учні — учасники міжнародної відеоконференції

03 Ноябрь, 11:11, by lvlad

Євроклуб, як об’єднання учасників за інтересами, передбачає проведення різних конкурсів, вікторин, олімпіад, круглих столів, ділових ігор, інтерактивного спілкування, що заохочують учнів до роботи в новому європейському вимірі. Так, у рамках роботи євроклубу «Сузір’я дружби», що діє на базі СШ № 7,  16 жовтня учні 6-А, 7-А, 7-Б, 9-А та 9-Б класів взяли участь у міжнародній відео-конференції . Теми для обговорення були досить серйозними та актуальними: « Чим я пишаюся та що б я хотів змінити у житті моєї школи», « Цінності та головні приоритети підлітків», «Шляхи розвитку впевненості».Діти мали чудову нагоду поспілкуватися із однолітками з American Digital Schools,  Universal Schools Amman — Jordan, Mahatma Montessori KK Nagar — India . Обмінюючись думками, відповідаючи на питання іноземних учнів, діти спеціалізованої школи №7 не лише попрактикувалися у спілкуванні англійською , а й отримали досвід участі у відео-конференціях.