Архив за месяц: Ноябрь 2019

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду

   Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 27 листопада на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми відбулось засідання обласної школи передового педагогічного досвіду роботи Філатовій С.Ю. з теми «Використання інноваційних технологій на уроках географії та економіки з метою розвитку творчої обдарованості учнів».

Читать далее

Поважаємо, розуміємо, підтримуємо

 рр 26 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 1-А та 5-А класів з людьми з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  (3 грудня) та до дня волонтера (5 грудня) «Вам, наші милі, завжди шанування щирі». Міський голова О.М. Бакликов та представники районної ради вшанували інвалідів Лебединського представництва громадської  організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». А діти підготували вірші, танці, пісні, якими порадували усіх присутніх у залі. Для членів клубу учні принесли гостинці – булочки у формі птахів, як символ польоту, перемоги над скутістю, хворобами та подарунок – лепбук про добро і дружбу. Вела весь захід голова Лебединського представництва громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Чуйко Т.М. У залі бібліотеки панувала дружня атмосфера. Членам клубу було дуже приємне спілкування з дітьми і тому  вони не шкодували своїх аплодисментів та запрошували ще на зустрічі.

Читать далее

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ, ЩОБ УНИКНУТИ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

 саи       Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

Читать далее

І знову ярмарок

 изображение_viber_2019-11-26_15-50-07   25 листопада у школі відбулася благодійний ярмарок «За бабусиними рецептами» у межах проведення тижня природничих дисциплін. У ході ярмарку одні продавали, інші купували печиво, пиріжки, різні смаколики, спечені за бабусиними рецептами. Вміло працювали скоморохи, закликаючи купити саме їхній товар. Неймовірну радість, почуття колективу та змагання викликав організований у  захід. Допомагали меншим класам і батьки, красиво оздобивши столи. Усі отримали велике задоволення, бо знають, що вилучені з ярмарки гроші будуть направлені на благодійництво, а саме допомогу онкохворим дітям.

Читать далее

Голодомор 1932-1933 років: пам’ять жива

viber imageо      Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра померлих. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Читать далее

16 днів проти насильства

 akciya_16_dnej_protiv_nasiliya_nachalas_segodnya_v_uzhgorode_preview_medium    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів протии насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Основними завданнями акції є:

Читать далее

STEM–освіта майбутнього

 akciya_16_dnej_protiv_nasiliya_nachalas_segodnya_v_uzhgorode_preview_medium     Сьогодні велике завдання та виклик для вчителів і керівників освітніх закладів – організувати заняття та навчальний процес так, щоб надати можливість учням здобути необхідні навички та задовольнити їхні освітні потреби, а також очікування батьків.

Читать далее

Вшанування пам’яті в День Гідності та Свободи

лл   В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи – свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Читать далее