Archive Ноябрь 2019

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду

30 Ноябрь, 23:04, by lvlad

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 27 листопада на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми відбулось засідання обласної школи передового педагогічного досвіду роботи Філатовій С.Ю. з теми «Використання інноваційних технологій на уроках географії та економіки з метою розвитку творчої обдарованості учнів».

Поважаємо, розуміємо, підтримуємо

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

рр 26 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 1-А та 5-А класів з людьми з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  (3 грудня) та до дня волонтера (5 грудня) «Вам, наші милі, завжди шанування щирі». Міський голова О.М. Бакликов та представники районної ради вшанували інвалідів Лебединського представництва громадської  організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». А діти підготували вірші, танці, пісні, якими порадували усіх присутніх у залі. Для членів клубу учні принесли гостинці – булочки у формі птахів, як символ польоту, перемоги над скутістю, хворобами та подарунок – лепбук про добро і дружбу. Вела весь захід голова Лебединського представництва громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Чуйко Т.М. У залі бібліотеки панувала дружня атмосфера. Членам клубу було дуже приємне спілкування з дітьми і тому  вони не шкодували своїх аплодисментів та запрошували ще на зустрічі.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ, ЩОБ УНИКНУТИ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

саи       Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

І знову ярмарок

28 Ноябрь, 10:37, by lvlad

изображение_viber_2019-11-26_15-50-07   25 листопада у школі відбулася благодійний ярмарок «За бабусиними рецептами» у межах проведення тижня природничих дисциплін. У ході ярмарку одні продавали, інші купували печиво, пиріжки, різні смаколики, спечені за бабусиними рецептами. Вміло працювали скоморохи, закликаючи купити саме їхній товар. Неймовірну радість, почуття колективу та змагання викликав організований у  захід. Допомагали меншим класам і батьки, красиво оздобивши столи. Усі отримали велике задоволення, бо знають, що вилучені з ярмарки гроші будуть направлені на благодійництво, а саме допомогу онкохворим дітям.

Голодомор 1932-1933 років: пам’ять жива

26 Ноябрь, 19:19, by lvlad

viber imageо      Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра померлих. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

16 днів проти насильства

26 Ноябрь, 19:17, by lvlad

akciya_16_dnej_protiv_nasiliya_nachalas_segodnya_v_uzhgorode_preview_medium    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів протии насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Основними завданнями акції є:

STEM–освіта майбутнього

26 Ноябрь, 18:27, by lvlad

akciya_16_dnej_protiv_nasiliya_nachalas_segodnya_v_uzhgorode_preview_medium     Сьогодні велике завдання та виклик для вчителів і керівників освітніх закладів – організувати заняття та навчальний процес так, щоб надати можливість учням здобути необхідні навички та задовольнити їхні освітні потреби, а також очікування батьків.

Сучасні технології в освіті. Безкоштовні онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів

25 Ноябрь, 19:16, by lvlad

Засідання методичне об’єднання учителів початкових класів

25 Ноябрь, 19:00, by lvlad

о    оо

Вшанування пам’яті в День Гідності та Свободи

25 Ноябрь, 18:47, by lvlad

лл   В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи – свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).