Archive Октябрь 30th, 2019

Витрачено – 6415,70

Проблеми екології — проблеми людей

30 Октябрь, 13:50, by lvlad

Світлина від Олени Тараспольської.      29 жовтня група учнів 7 — Б класу зібралась у школі, щоб дослідити проблеми екології , а саме зміни кліматичних умов. Провели вікторину, тест, розгадали, що знаходиться у «чорному ящику». Це була рослина, яку вперше знайшли іспанські конкістадори (відгадка — у руці у переможиці). А також ознайомились із інформацією про саміт ООН з питань клімату — 2019р. Переглянули короткий відеоролик про стан екосистем планети і емоційний виступ шведської школярки Грети Тунберг перед політиками з усього світу. Висновки зобразили на плакаті, який назвали «Екологія : SOS».

Дитячі пустощі з вогнем. це небезпечно

30 Октябрь, 10:32, by lvlad

Шановні батьки! Велика кількість пожеж виникає від дитячих пустощів з вогнем. Вогнем знищується багато чого, а нерідко в пожежах гинуть і травмуються діти.

Щоб не допустити пожежі від дитячих пустощів з вогнем, необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки: