Archive Октябрь 4th, 2019

Вдячність

04 Октябрь, 10:38, by lvlad

Світлина від Алли Сімашової.    Сьогодні мене запросили у Школу N7 відвідати Урок Доброти у 2-А класі, що приурочений до 4 жовтня — Всесвітнього дня захисту тварин. Я була приємно вражена)

З днем працівників освіти!

04 Октябрь, 09:11, by lvlad
news_2016_144 

 

Вейп — згубна мода в середовищі молоді!

04 Октябрь, 08:51, by lvlad

safe_image        Вейпінгом називають використання електронних сигарет, які являють собою інгалятори, що складаються з мундштука, атомайзера, випарника рідини і акумулятора або блоку батарейок. Виробники стверджують, що електронні сигарети безпечні і можуть застосовуватися в якості засобу нікотинзамінної терапії. Однак фахівці вказують на те, що можливі ризики вейпінга ще належить досліджувати. Продовження за посиланням

Кальян – це небезпечно

04 Октябрь, 08:40, by lvlad
Кальян – це небезпечно    Досі доволі поширений міф про те, що тютюновий дим проходить через воду і стає безпечнішим. Тому кальян часто пропонують як менш шкідливу альтернативу цигаркам.Кальяни більш небезпечні, ніж прийнято вважати.Година паління кальяну завдає шкоди організму, як 100 викурених сигарет. Адже під час куріння однієї сигарети курець вдихає 0,6 л диму, в той час як курець кальяну за один сеанс куріння вдихає 74,1 л диму.  Куріння кальяну насправді завдає суттєвої шкоди здоров’ю курців, у тому числі пасивних. І точно не є безпечною альтернативою сигаретам.

ПІДСУМКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ СКЛАДАННЯ УЧАСНИКАМИ ДПА/ЗНО 2019 РОКУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

04 Октябрь, 08:33, by lvlad

Результати ДПА/ЗНО можна переглянути за посиланням

1